Місто Київ
Вулиця Солом'янська, 3
Телефон: (068) 939-63-81

Дезаква-аноліт — кращий вибір для птахопереробної промисловості

Розповісти друзям:

Засіб дезінфекційний „ Дезаква  — Аноліт” застосовується для дезінфекції будь-яких видів устаткування, інвентарю, тари, виготовлених із всіх видів матеріалів, дозволених для використання на підприємствах птахопереробної промисловості, поверхонь виробничих, санітарно-побутових і підсобних приміщень, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю, транспорту для перевезення готової продукції, для подовження строків зберігання продуктів птахопереробної промисловості.

Обробка тушок птиці розчином засобу «Дезаква-Аноліт» знижує кількість мікроорганізмів у 70–80 разів і дозволяє пролонгувати строк зберігання до 10 діб у холодильних камерах при температурі 0°С.

 

Спектр антимікробної дії. Засіб ефективний щодо широкого спектру мікроорганізмів: грампозитивних і грамнегативних бактерій (в тому числі мікобактерії туберкульозу, бактерій родуSal­mo­nel­la), вірусів (в тому числі полівірусів, вірусів гепатиту та ВІЛ/СНІД), грибів (роду Can­di­da, Fusar­i­um, Cla­dospo­ri­um, Alternar­ia, Mukor, Peni­cil­i­um, Botrutis, Monilinia, Phi­toph­tho­ra, дерматофітів тощо) та спор.

 

Наявність у препараті різноманітних за фізичними та хімічними  властивостями оксидантів зумовлює неможливість адаптації  мікроорганізмів, через це немає потреби у періодичній зміні дезінфекційних та стерилізаційних засобів. Склад діючих речовин аналогічний сполукам, які виробляються в макроорганізмах ( в, т.ч., і в організмі людини) при фагоцитозі.  Засіб „ Дезаква  — Аноліт” — ефективний дезодорант, знищуючий неприємні запахи.

 

За параметрами гострої токсичності засіб „ Дезаква  — Аноліт” згідно ГОСТ 12.1.007–76 при введенні в шлунок та при нанесенні на шкіру відноситься до 4 класу — малонебезпечна речовина. Препарат не володіє шкірно-резорбтивними, кумулятивними, мутагенними властивостями; не алерген. Місцево-подразнювальна, шкірно-резорбтивна  і сенсибілізуючі властивості у засобу  в рекомендованих режимах застосування не виявлені. Це дозволяє не використовувати індивідуальні засоби захисту при роботі з ним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Warning: Illegal string offset 'openstat_counter_code' in /var/www/chdezaq4357/data/www/dezaqua.com.ua/wp-content/plugins/openstat-counter/openstatcounter.php on line 55