Місто Київ
Вулиця Солом'янська, 3
Телефон: (068) 939-63-81

Інфекції за робочим столом. Офіс не є найчистішим місцем

Розповісти друзям:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема стосується особистої профілактики робочого місця, офісних речей та техніки. Враховуючи, що життя багатьох людей тісно пов’язано з роботою за робочим місцем, то цікаво буде знати наступне:

 

1. На середньостатистичному робочому місці за столом можна виявити в 300 разів більше бактерій, ніж під обідком унітазу.
2. Рекордсменами в порівнянні із робочим столом є мобільні телефони і комп’ютерна клавіатура з мишею.
3. Протягом робочого дня кількість бактерій збільшується, і досягає піку в післяобідній період.
4. Залишки їжі, розлитий чай чи навіть вода є тими факторами, що підвищують чисельність бактерій. Що може бути краще для бактерій, ніж створення умов для культивування: поживне середовище і волога.
5. На робочому місці окрім звичних нам бактерій, можуть накопичуватись хвороботворні (патогенні). Особливо в осінньо-весняні періоди. А великий потік людей, контакт з поверхнями в громадському транспорті та навіть банально ручки дверей у вбиральнях, максимально спрощують розповсюдженню інфекцій, а значить і захворювань.

 

 При цьому, за дослідженнями вчених з Арізонського університету, використання банальних засобів дезінфекції на робочому місці знижувало кількість бактерій на 99%.
Все вище описане стосується і робочих столів вдома, і особливо комп’ютерних клавіатури та миші. Для прикладу, на фотографії зображено результат посіву на поживне середовище звичайної домашньої клавіатури .

 

Не забувайте про банальні засоби профілактики, це суттєво знизить можливість розвитку захворювань! 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Warning: Illegal string offset 'openstat_counter_code' in /var/www/chdezaq4357/data/www/dezaqua.com.ua/wp-content/plugins/openstat-counter/openstatcounter.php on line 55